Kvitova odustala od WTA šampionata

Izvor: Sportski Žurnal, 24.Okt.2012, 15:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kvitova odustala od WTA šampionata

Češka teniserka Petra Kvitova odustala je od daljeg učešća na WTA šampionatu u Istambulu zbog virusne infekcije, saopštili su organizatori takmičenja.
Kvitova je u utorak na startu takmičenja, u Plavoj grupi, izgubila od Poljakinje Agnješke Radvanske sa 6:3, 6:2.
Umesto Kvitove, u nastavku turnira igraće Australijanka Samanta Stosur, koju čekaju mečevi sa Ruskinjom Marijom Šarapovom i Italijankom Sarom Erani. Kvitova je najavljena kao prvi reket Češke u finalnom meču sa Srbijom, 3. i 4. novembra u Pragu.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.