Kraj za Kecmanovića u Sofiji

Izvor: B92, 29.Sep.2021, 18:38

Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na turniru u Sofiji, porazom u osmini finala.

Od njega je bolji bio Italijan Đanluka Mager, rezultatom 7:6(3), 6:3, posle sat i 40 minuta igre.

Mager, 78. igrač sveta, za 16 pozicija slabije rangiran od našeg, u narednoj rundi čeka boljeg iz meča Ivaška – Monfis.

Kecmanović i Mager su u prvom setu razmenili brejkove, a taj period morao je da bude rešen u taj-brejku.

Italijan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ga je rešio u svoju korist, da bi u drugom delu drugog seta sa dva nova brejka potvrdio trijumf.