Kerber osvojila titulu u Štutgartu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Apr.2015, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kerber osvojila titulu u Štutgartu

Nemačka teniserka Angelika Kerber osvojila je danas titulu na WTA turniru u Štutgartu, pošto je u finalu pobedila Karolinu Voznijacki iz Danske sa 3:6, 6:1, 7:5.

Kerber je do druge titulu u 2015. godini, a ukupno pete u karijeri došla posle nešto više od dva sata.

Ona je na putu do trofeja eliminisala prvog nosioca Mariju Šarapovu (2:6, 7:5, 6:1), a bila je bolja i od Aleks Gleč (6:2, 7:5) i Medison Brengl (6:3, 6:1) iz SAD, kao i Ruskinje Ekaterine Makarove (6:3, 6:2),

Turnir u Štutgartu igran je za nagradni fond od 731.000 dolara, a nemačkoj teniserki je pripao ček na 100.000 dolara i 470 WTA bodova.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Kerber osvojila titulu u Štutgartu

Izvor: Blic, 26.Apr.2015

Nemačka teniserka Angelika Kerber osvojila je titulu na WTA turniru u Štutgartu, pošto je u finalu pobedila Karolinu Voznijacki iz Danske sa 3:6, 6:1, 7:5...Kerber je do druge titulu u 2015. godini, a ukupno pete u karijeri došla posle nešto više od dva sata...Ona je na putu do trofeja eliminisala...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.