Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Apr.2015, 18:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kerber osvojila titulu u Štutgartu
Nemačka teniserka Angelika Kerber osvojila je danas titulu na WTA turniru u Štutgartu, pošto je u finalu pobedila Karolinu Voznijacki iz Danske sa 3:6, 6:1, 7:5.
Kerber je do druge titulu u 2015. godini, a ukupno pete u karijeri došla posle nešto više od dva sata.
Ona je na putu do trofeja eliminisala prvog nosioca Mariju Šarapovu (2:6, 7:5, 6:1), a bila je bolja i od Aleks Gleč (6:2, 7:5) i Medison Brengl (6:3, 6:1) iz SAD, kao i Ruskinje Ekaterine Makarove (6:3, 6:2),
Turnir u Štutgartu igran je za nagradni fond od 731.000 dolara, a nemačkoj teniserki je pripao ček na 100.000 dolara i 470 WTA bodova.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Kerber osvojila titulu u Štutgartu
Izvor: Blic, 26.Apr.2015
Nemačka teniserka Angelika Kerber osvojila je titulu na WTA turniru u Štutgartu, pošto je u finalu pobedila Karolinu Voznijacki iz Danske sa 3:6, 6:1, 7:5...Kerber je do druge titulu u 2015. godini, a ukupno pete u karijeri došla posle nešto više od dva sata...Ona je na putu do trofeja eliminisala...












