Kecmanović prokockao četiri set lopte i izgubio meč

Izvor: B92, 25.Sep.2019, 13:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Džuhaju.

Trenutno 50. igrač na svetu je poražen od četiri mesta bolje plasiranog Alberta Ramos-Vinjolasa.

Meč je trajao 104 minuta, završen je u dva seta, a Kecmanović je propustio nekoliko prilika da ostvari bolji rezultat.

Srpski igrač je u prvom setu servirao za osvajanje prvog dela meča, ali nije iskoristio četiri set lopte.

Njegov protivnik >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iz Španije je napravio preokret i poveo sa 1:0 posle taj-brejka.

U drugom setu je Kecmanović pokušao da se vrati u ritam, ali je Ramos-Vinjolas u devetom gemu završi meč (6:3).

Španac će se u četvrtfinalu sastati sa boljim iz duela KAmerona Norija i Gaela Monfisa.
Pogledaj vesti o: Tenis