Izvor: RTS, 27.Okt.2022, 19:54
Kecmanović osvojio samo jedan gem od Ože-Alijasima
Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je od Kanađanina Ože-Alijasima u drugom kolu ATP turnira u Bazelu. Kecmanović je za 51 minut osvojio samo jedan gem - 6:1, 6:0.
Srpski teniser je pretrpeo jedan od najtežih poraza u karijeri. Kecmanović je za 51 minut osvojio samo jedan gem - 6:1, 6:0.
Rival Kanađaninu u četvrtfinalu turnira biće Aleksander Bublik iz Kazahstana, koji je bio bolji od Španca Alberta Ramosa sa 6:3, 6:3.
Teniski turnir u Bazelu iz serije 500 igra se za nagradni fond u iznosi od 2.135.350 evra.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







