Izvor: Vesti-online.com, 09.Avg.2017, 00:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Još jedno povlačenje sa "Rodžers kupa"
Ovogodišnje izdanje “Rodžers kupa” u Montrealu ima sve manji broj kvalitetnih tenisera pošto se u poslednji čas povukao i češki igrač Tomaš Berdih.
Iako je bio žreban za 1. kolo i bio postavljen za 14. nosioca Berdih je zbog povrede rebra obavestio organizatore da mora da se povuče sa turnira.
Umesto njega protivnik Nikolozu Basilašviliju u 1. kolu biće “laki luzer” Ernesto Eskobar.
Na “Rodžers kupu” nema Novaka Đokovića, Stena Vavrinke, koji su se povukli do kraja sezone, kao ni Endija Mareja i Marina Čilića.
Pogledaj vesti o: Tenis, Novak Đoković
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















