Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Jan.2013, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jankovićeva i Lučićeva u drugom kolu dubla

MELBURN -

Srpska teniserka Jelena Janković i njena partnerka u dublu Mirjana Lučić iz Hrvatske plasirale su se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto su danas pobedile domaće teniserke Arinu Rodionovu i Oliviju Rogovsku sa 2:1 u setovima (6:4, 1:6, 6:3).

Srpsko-hrvatski dubl će u drugom kolu igrati protiv devetih >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << nosioca, Nemice Ane Lene Grenefeld i Čehinje Kvete Peške.

Grenefeld i Peške su u prvom kolu pobedile Britanku Heder Votson i Marinu Eraković sa Novog Zelanda posle dva seta - 6:4, 6:0.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Jelena uspešna u dublu

Izvor: Akter, 17.Jan.2013

Jelena Janković i Hrvatica Mirjana Lučić-Baroni plasirale su se u drugo kolo u konkurenciji parova na "Australian Open-u"

Nastavak na Akter...

AO: JJ u 2. kolu parova

Izvor: RTV Pink, 17.Jan.2013

. . . Srpska teniserka Jelena Jankovich i Mirjana Luccich Baroni iz Hrvatske plasirale su se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Australije, u konkurenciji parova.

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.