FOTO: Janko Tipsarević dobio ulicu

Izvor: Vesti-online.com, 25.Dec.2017, 22:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Janko Tipsarević dobio ulicu

Naš proslavljeni teniser Janko Tipsarević je dobio ulicu u Brusu, rodnom mestu njegovog oca Pavla.

Nekada četvrti igrač sveta opet ima problema sa povredama, pa ga nema na terenu. Ipak, on nije zaboravljen, posebno ne u Brusu. Stanovnici ovog mesta podno Kopaonika su odlučili da mu se oduže za sve što je uradio za naš tenis i jednu ulicu nazvali nazvali po njemu.

U pitanju je dugačka ulica koja >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << vodi do Kopaonika. Janko je iskoristio pauzu, posetio Brus i slikao se u ulici koja nosi njegovo ime.

Samo jako!!! #samojako #teambuilding #kopaonik @tipsarevictennisacademy

A post shared by Janko Tipsarevic (@tipsarevicjanko) on Dec 23, 2017 at 2:31am PST

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.