Đoković saznao ime narednog rivala

Izvor: B92, 14.Maj.2023, 20:34

Britanski teniser Kameron Nori plasirao se u osminu finala Mastersa u Rimu.

Nori je bio bolji od mađarskog predstavnika Martona Fučoviča maksimalnim rezultatom 2:0.

Trenutno 13. igrač sveta je posao završio za tek nešto preko dva sata igre, a po setovima je bilo 6:2, 7:6.

Nori je lako završio posao u prvom setu sa dva brejka, ali je 80-ak pozicija slabiji protivnik uneo dramu u nastavku.

Nori je ponovo stigao do dva brejka prednosti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i ogromnih 5:1, ali tada kreće veliki povratak Fučoviča. Mađar osvaja naredna četiri gema i izjednačuje uz to spasivši čak pet meč lopti protivnika.

Meč je potom otišao u taj-brejk gde Nori propušta još dve meč lopte, ali kako je imao veliku prednost poraz je bio neizbežan za protivnika.

Naredni rival Norija biće Novak Đoković koji je prethodno eliminisao Grigora Dimitrova.

Pogledaj vesti o: Tenis,   Facebook