Izvor: Sportski Žurnal, 24.Jan.2011, 05:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković otkriva Bobinog protivkandidata
Prema najavama Milana Jerinkića, predsednika TS Vojvodine, potpredsednika TSS i člana opozicionog kruga ljudi za smenu aktuelnog rukovodstva, Srđan Đoković obelodaniće ime protivkandidata Slobodanu Živojinoviću za predsednika TSS.
– Srđan će izaći u javnost sa imenima kandidata za predsednika i članove novog UO Saveza koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << treba da donese dobrobit srpskom tenisu – izjavio je Jerinkić.
Sve ono što se više od mesec dana nagađalo dok se vodila medijska kampanja za smenu Slobodana Živojinovića biće poznato samo dan pre održavanja famozne Skupštine TSS.
Ipak, veliko je pitanje da li će se razrešiti Gordijev čvor – da li će Slobodan Živojinović dobiti još jedan mandat ili, kako se odavno najavljuje iz protivničkog tabora, da Skupština uopšte nema legitimitet jer nije sve urađeno po statutu TS Srbije.
– Mi ćemo doći na Skupštinu ali ona ne može biti održana jer u materijalu koji je objavljen za Skupštinu nema odluka Nadzornog odbora a četiri glasa sa elektronske sednice UO nisu važeća jer su stigla po isteku roka – još jednom je naglasio Milan Jerinkić.
Kako i šta će se izroditi iz svega ovoga veliko je pitanje, a jedno je sasvim sigurno – sve što se događa u srpskom tenisu posle najvećeg uspeha u istoriji i osvjanja Dejvis kupa velika je sramota za sve koji vole tenis. Ne znamo ni da li će se ova predsednička noćna mora završiti u utorak popodne za kada je zakazana sednica Skupštine ali rukovodimo se biblijskom rečenicom „strpljen-spašen!“.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Sportski Žurnal...
DUŠAN GRUJIĆ TRAŽI ODLAGANJE SKUPŠTINE TSS
Izvor: Kurir, 24.Jan.2011
Problema nikad dosta! Utorak 25. januar označen je kao dan kada bi konačno trebalo da se reši situacija u srpskom tenisu, ali predsednik Teniskog kluba Partizan Dušan Grujić smatra da je skupština TSS zakazana neregularno i da bi je trebalo otkazati. On kaže kako bi aktuelni predsednik Slobodan...






