Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Jul.2013, 17:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čurovićeva i Mirčićeva u polufinalu Gaštajna u dublu
Srpske teniserke Tamara Čurović i Teodora Mirčić plasirale su se danas u konkurenciji dublova u polufinale turnira u austrijskom Bad Gaštajnu.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Bad Gaštajn: Srpkinje u polufinalu
Izvor: Sportal.rs, 17.Jul.2013
Srpske teniserke Tamara Čurović i Teodora Mirčić plasirale su se u polufinale turnira u austrijskom gradu Bad Gaštajnu u konkurenciji dublova.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






