Cibulkova posle pobede nad Anom: Rekla sam sebi da sam bolja od nje

Izvor: Blic, 31.Avg.2015, 20:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cibulkova posle pobede nad Anom: Rekla sam sebi da sam bolja od nje

Slovačka teniserka Dominika Cibulkova, koja je savladala našu Anu Ivanović u prvom kolu US Opena sa 6:3, 3:6, 6:3, očekivano je bila prezadovoljna posle pobede.

„Znala sam da moram da igram najbolje što mogu da bih je dobila. Ana je težak protivnik, igra jako dobro. Toliko je dobra teniserka da posle izgubljenog seta nije pala, već je počela još bolje da igra i da vrši veći pritisak. Osvojila je taj drugi set, čak napravila brejk u trećem setu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ali sam u tim trenucima rekla sebi da sam bolja od nje i da samo treba da igram svoju igru. Jako dobra pobeda za mene, uostalom samo to se računa”, rekla je Cibulkova.

U drugom kolu ona će igrati protiv malo poznate Amerikanke Džesike Pegule, koja je bila bolja od Belgijanke Alison van Ujtvank sa 7:5, 6:3.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Ana Ivanović

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.