Izvor: Vesti-online.com, 31.Avg.2017, 13:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelendžer Komo: Krajinović u četvrtfinalu
Srpski teniser Filip Krajinović se plasirao u četvrtfinale turnira u italijanskom Komu, pošto mu je meč drugog kola predao Francuz Matijas Burže.
Krajinović je dobio prvi set rezultatom 6:2, a pri vođstvu srpskog igrača od 2:0 u drugom delu igre Burže nije bio u stanju da nastavi meč. Filip Krajinović će tako posle "lakog" posla u sledećoj rundi u italjanskom gradu igrati protiv pobednika duela Gastao Elijas (Portugal) - Feliks Ože Elijasim (Kanada).
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
Čelendžer u Komu se igra na šljaci, nagradni fond je 43 hiljada evra, a titulu je prošle godine osvojio Francuz Keni de Šeper.
Za prvog nosioca ove godine je postavljen domaći predstavnik Marko Čekinato, Krajinović je treći, dok je tu i Poljak Jerži Janovič, koji je drugi nosilac.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Vesti-online.com...









