Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Jan.2015, 12:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bušar: Ne želim da se družim sa koleginicama

Kanadska teniserka Eženi Bušar rekla je danas da ne želi da se druži sa najboljim igačicama na WTA turu.

"Ja ih vidim kao konkurenciju. Ne želim da postanem zaista dobra prijateljica sa nekom od devojaka sa tura. Uglavnom imam dobre odnose sa većinom i to je dovoljno, ovde sam došla da odradim posao i odem. Mislim da je to najbolji način da ostanem fokusirana", rekla je Bušar nakon pobede u trećem kolu Australijan opena nad Francuskinjom Karolin Garsija sa 7:5, 6:0.

Bušar je postavljena za sedmog nosioca, a njena protivnica u osmini finala biće Kamelija-Irina Begu iz Rumunije.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Bušar: Ne želim da se družim sa koleginicama

Izvor: Blic, 23.Jan.2015

Kanadska teniserka Eženi Bušar rekla je da ne želi da se druži sa najboljim igačicama na WTA turu..."Ja ih vidim kao konkurenciju. Ne želim da postanem zaista dobra prijateljica sa nekom od devojaka sa tura. Uglavnom imam dobre odnose sa većinom i to je dovoljno, ovde sam došla da odradim posao...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.