Bozoljac eliminisan u četvrtfinalu

Izvor: RTS, 19.Mar.2010, 20:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bozoljac eliminisan u četvrtfinalu

Srpski teniser Ilija Bozoljac nije uspeo da se plasira u polufinale čelindžer turnira u Marakešu pošto je u četvrtfinalu izgubio od prvog nosioca, Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova sa 2:0 u setovima - 7:6 (7:4), 6:3.

Bozoljcu je preostalo da se bori za trofej u konkurenciji dublova. On i Rumun Horija Tekau kasnije večeras igraju polufinalni meč protiv češkog para Leoš Fridl/David Škoh.

Turnir u Marakešu igra se za nagradni fond od 106.500 evra.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.