Izvor: RTS, 22.Jan.2021, 18:20

Australijan open bez Endija Marija

Britanski teniser Endi Mari saopštio je da neće učestvovati na prvom grend slemu sezone u Australiji, pošto nije uspeo da se dogovori sa organizatorima oko karantinskih uslova.
Mari je prošle nedelje saopštio da je bio pozitivan na testiranju na koronavirus, zbog čega je njegov nastup na Australijan openu bio pod znakom pitanja.

Britanac je saopštio da uprkos velikoj želji, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << neće moći da učestvuje na prvom Grend slemu sezone.
"Konstantno smo bili u dijalogu sa Teniskom asocijasijom Australije, kako bi se pronašlo rešenje i karantin u kojem bih imao dozvolu i mogao da radim, ali na kraju nismo uspeli u tome", rekao je Mari.
Nekadašnji svetski broj jedan je dobio posebnu pozivnicu za učestvovanje na Australijan openu, ali ipak na njemu neće nastupati.
Titulu na prvom Grend slemu sezone brani srpski teniser Novak Đoković.

Nastavak na RTS...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Marej se povukao sa Australijan opena

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Jan.2021

Britanski teniser Endi Marej saopštio je da neće učestvovati na Australijan openu, pošto nije uspio da se dogovori sa organizatorima oko karantinskih uslova.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Marej propušta Australijan open

Izvor: Danas, 22.Jan.2021

Britanski teniser Endi Marej saopštio je danas da će propustiti predstojeći Australijan open pošto nije mogao da se dogovori sa Teniskim savezom Australije o karantinu tokom kojeg bi mogao da trenira, nakon što je pozitivan na korona virus.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.