Ana želi da igra za Srbiju!

Izvor: B92, 15.Feb.2011, 10:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana želi da igra za Srbiju!

Srbiju u aprilu očekuje duel sa Slovačkom u FED kupu, a svoje učešće potvrdila je Ana Ivanović.

Ona i Jelena Janković nisu igrale meč sa Kanadom, kada su briljirale Bojana Jovanovski i Aleksandra Krunić.

Naša teniserka je potvrdila za "Novosti" da će biti deo tima 16. i 17. aprila u sudaru sa Slovakinjama, u meču plej-ofa za ulazak u Svetsku grupu A FED kupa.

"Na raspolaganju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sam za meč protiv Slovačke i očekujem da me selektor kontaktira. Što se pre to desi, to je bolje”, rekla je Ivanovićeva.

Selktor Vraneš je prošle nedelje obavestio javnost da je pozvao i Anu i Jelenu.

Što se meča sa Kanadom tiče u Aninom stručnom štabu ističu da su neke stvari pogrešno interpretirane kada je u pitanju taj duel i da poziv nije stigao na Aninu adresu.

Takođe, njeni zastupnici ističu da se Ana nijednom nije čula sa selektorom Dejanom Vranešom od prošlonedeljnog žreba, a nije tačno ni da je Ana ikada ignorisala telefonske pozive od selektora, što se povlačilo po medijima.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Jelena Janković

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.