Izvor: B92, 25.Jun.2011, 20:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana za B92: "Potpuno van ritma"
Srpska teniserka Ana Ivanović pričala je za B92 nakon poraza od Petre Cetkovske sa 2:0 u trećem kolu Vimblodna.
Ivanovićeva je bila nezadovoljna svojom igrom, a kao najveću razliku u odnosu na prva dva kola, kada je ubedljivo slavila, navela je loš ritern.
"Pokušala sam da igram isto, da mislim na stvari na koje sam mislila i u prva dva meča, da igram agresivno... Što se servisa tiče, stvarno sam osećala da imam dobar ritam. Jednostavno, nedostajalo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je malo eksplozivnosti, ali najveća razlika bila je na riternu."
"Imala sam osećaj da ne mogu da ubacim ritern, ritam mi je bio totalno van kontrole i mislim da je to danas bila najveća razlika. Ona jeste dobro servirala, igrala je dosta agresivnije nego što sam ja očekivala, i ja sam čitav meč imala osećaj da se branim. Čak i kada sam uz drugom setu dobijala svoje servise imala sam osećaj da ja jurim za njom jer se uvek lomilo na moj servis, a na njen servis je ona lakše dobijala gemove", rekla je Ivanovićeva za B92.










