Alkaraz osvojio titulu u Sinsinatiju, Siner mu predao meč posle 0:5

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Avg.2025, 22:35

Alkaraz osvojio titulu u Sinsinatiju, Siner mu predao meč posle 0:5

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je titulu na Mastersu u Sinsinatiju, pošto mu je večeras u finalu Italijan Janik Siner predao meč pri rezultatu 0:5.
Alkaraz je sjajno počeo meč, osvojio prvih pet gemova, da bi se Siner posle 23 minuta povukao jer je bilo jasno da ne može da mu parira.
Pretpostavlja se da je u pitanju virus i da nije želeo da ugrozi nastup na US Openu....
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

Alkaras osvojio masters u Sinsinatiju nakon predaje Sinera

Izvor: Radio 021, 18.Avg.2025

Drugi teniser sveta Karlos Alkaras osvojio je titulu na masters turniru u Sinsinatiju, nakon što mu je finalni meč pri rezultatu 5:0 predao prvi igrač sveta Italijan Janik Siner.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.