Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 22.Jul.2023, 10:36

Alkaraz jedva dobio 111. tenisera sveta

Ovogodišnji osvajač Vimbldona se poprilično namučio ali je uspeo da Španiji donese izjednačenje Prvi teniser sveta Karlos Alkaraz pobedom je započeo takmičenje u Hopman kupu gde predstavlja Španiju. On je teže nego što se očekivalo savladao Davida Gofana sa 2:1 (4:6,6:4,10:8) u setovima. Ovaj 20-godišnjak, koji je uspeo da osvoji Vimbldon pobedivši u finalu Novaka Đokovića nije uživao na današnjem meču, […]
Vest Alkaraz jedva dobio 111. tenisera sveta objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Novak Đoković finale,   Novak Đoković