Izvor: B92, 29.Avg.2014, 01:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aleksandra: Bila sam pravi zid
Srpska teniserka Aleksandra Krunić objasnila je na koji način je stigla do uspeha karijere i trećeg kola US opena.
Krunićeva je posle velike borbe savladala favoritkinju Medison Kiz sa 7:6, 2:6, 7:5, posle dva sata i 20 minuta igre.
Reprezentivka Srbije nije mogla da parira Amerikanki sa osnovne linije, ali je zato navela da je uspela da bude dobra u defanzivi.
„Moj posao je bio da budem neka vrsta zida. Mislim da sam uspevala da to radim veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dobro“, rekla je Krunićeva neposredno posle meča.
Ovakav plan igre video se u broju neiznuđenih grešaka, a Aleksandra ih je na kraju imala tačno duplo manje – 60:30.
Krunićeva će u narednom meču imati veoma težak zadatak, pošto ide na četvrtu teniserku sveta i šampionku Vimbldona Petru Kvitovu. Čehinja je u dva seta bila bolja od imenjakinje Četkovske (6:4, 6:2).
Pogledaj vesti o: Tenis














