Izvor: B92, 07.Sep.2013, 15:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tošić: Sve će doći sa iskustvom
Srpski fudbaler Zoran Tošić rekao je da ne razume zašto on i saigrači uvek zaigraju mnogo bolje kada postignu gol.
Fudbalska reprezentacija Srbije igrala je u petak uveče 1:1 sa Hrvatskom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2014. godine, a iako su 'orlovi' bili bolji na terenu tokom cele utakmice, posebno angažovano su zaigrali posle izjednačenja.
„Uvek se zapitam posle ovakvih utakmica zašto >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mi ne damo gol posle petog minuta i ne krenemo od početka i nikako da nađem odgovor. Možda će to doći sa iskustvom i sazrevanjem“, rekao je Tošić.
Radosav Petrović, koji je zaradio tešku povredu na meču sa Hrvatskom, istakao je da svi u timu ’orlova’ imaju pomešana osećanja.
„Dan posle utakmice su nam pomešana osećanja. S jedne strane, srećni smo zbog načina na koji smo igrali, a tužni što nismo iskoristili svoje šanse“, rekao je Petrović.
Petrović je, takođe, prokomentarisao i igru Hrvata, koja u nekim trenucima nije bila primerena.
„Došli su u prijateljskom tonu i mi to poštujemo. Ali, neke stvari na terenu i faulovi to nisu pokazali. Pre svega, tu mislim na start nad Sulejmanijem. Malo se ne poklapaju priče pre utakmice i ono što se dešavalo na njoj“, rekao je Petrović.
Naredni meč ’orlovi’ igraju u utorak, kada gostuju Velsu u Kardifu.






