Srpske kakjakašice osvojile bronzu

Izvor: RTS, 05.Jun.2016, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Svetskom prvenstvu na divljim vodama u Banjaluci, srpske takmičarke Milica Kostov i Kristina Petrović osvojile su bronzanu medalju u sprintu u kategoriji C2 za žene. Naše kajakašice su imale treće vreme od 1 minut 10.29 sekundi, iza posada Slovačke i Italije.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Svetska bronza za srpske kajakašice

Izvor: N1 televizija, 05.Jun.2016

Na Svetskom prvenstvu na divljim vodama u Banjaluci, srpske takmičarke Milica Kostov i Kristina Petrović osvojile su bronzanu medalju u sprintu u kategoriji C2 za žene u vremenu 1 minut 10.29 sekundi...Zlato je pripalo posadi Slovačke Barobora Kortisova - Katarina Kopunova (1:08.63), a srebro Italijankama...

Nastavak na N1 televizija...

Bronza za srpske kajakašice na divljim vodama

Izvor: Kurir, 05.Jun.2016

...Zlato je pripalo posadi Slovačke Barobora Kortisova - Katarina Kopunova (1:0863), a srebro Italijankama Marlene Rićardi - Valentina Racauti (1:0864)..Prvog dana takmičenja u Banjaluci Kostov i Petrović u kategoriji klasik zauzele su 5 mesto..U individualnom takmičenju u kategoriji klasik, Pavle...