SP: Tomašević bez finala u bacanju diska

Izvor: Vesti-online.com, 11.Avg.2017, 13:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SP: Tomašević bez finala u bacanju diska

Srpska atletičarka Dragana Tomašević nije uspela da se plasira u finale Svetskog prvenstva u bacanju diska, pošto je danas u kvalifikacijama zauzela ukupno 18. mesto.

Tomaševićeva je ostvarila rezultat 57,78 metara, skoro pet metara ispod kvalifikacione norme od 62,50 metara, što je bilo dovoljno za 11. mesto u njenoj kvalifikacionoj B grupi, a ukupno za 18. poziciju.

Najbolji rezultat je ostvarila Hrvatica Sandra Perković hicem od 69,67 metara, više od četiri metra ispred Kubanke Haime Perez sa 65,58.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.