Izvor: Blic, 13.Jul.2010, 01:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Preko Niša do Svetskog prvenstva
Veoma puno se uradilo na organizaciji završnog turnira Svetske lige u Nišu, prijatno sam iznenađen. Bazen je odlično pripremljen i sve deluje na visokom nivou. Zbog toga želim da se zahvalim svima koji su doprineli da turnir organizujemo na ovakav način.
Igranje pred niškom publikom ima svoju draž, trudićemo se da već sada overimo vizu za Svetsko prvenstvo u Šangaju dogodine. Da bismo ostvarili zacrtano, potrebno je da uđemo bar u finale.
Najvažniji >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << cilj koji smo postavili su Olimpijske igre u Londonu 2012. godine. Konkurencija u svetskom vaterpolu je jača nego ikada u poslednjih desetak godina. Pokušaćemo da damo maksimum kako bismo osvojili pehar na našem tlu.
Inače, u Beogradu je ostala grupa igrača koja će nastaviti sa radom. Za Evropsko prvenstvo u Zagrebu kroz mesec i po dana imamo pravo da prijavimo 20 igrača, ali je sigurno da neće svi ići u Hrvatsku, jer konačna lista nije gotova i može biti promenjena.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo, Vize, Olimpijske igre










