
Izvor: B92, 25.Sep.2022, 20:06
Pogba za mesec dana na terenu, biće spreman za SP
Fudbaler Juventusa i francuski reprezentativac Pol Pogba biće spreman za predstojeće Svetsko prvenstvo u Kataru, prenose italijanski mediji.
Pol Pogba će biti spreman za Svetsko prvenstvo u fudbalu, koje će biti održano od 20. novembra do 18. decembra.
Pogba se oporavlja od povrede kolena, a kako navodi "Tutosport" francuski fudbaler bi trebalo da se vrati na teren u drugoj polovini oktobra.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
On bi mogao da zaigra za Juventus na meču Lige šampiona protiv Benfike, koji je na programu 25. oktobra.
Pogba se u letnjem prelaznom roku vratio u Juventus kao slobodan igrač iz Mančester junajteda.
On se povredio 26. jula na treningu torinskog kluba tokom priprema u SAD zbog čega ove sezone nije odigrao nijedan meč za Juventus.
Francuska će na SP igrati u grupi D sa Australijom, Danskom i Tunisom.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.