Plavi: Hrvati napad, mi odbranu

Izvor: B92, 14.Mar.2013, 13:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Plavi: Hrvati napad, mi odbranu

Goran Stevanović rekao je za B92 da je Hrvatska samo prividan favorit protiv Srbije u kvalifikacijama za Mondijal, te da će odlučiti mentalno stanje igrača.

Bivši pomoćnik selektora SCG podržava Sinišu Mihajlovića u vezi sa podmlađivanjem selekcije, ali ne može da shvati da Mundijal u Brazilu nije primarni cilj.

Nekadašnji trener Partizana prednost Hrvatske vidi u boljoj formi napadača, a Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u odbrani. On smatra da je vreme da se svi izdignu iznad ružne prošlosti koju treba oprostiti, ali ne i zaboraviti.

”Fudbal je igra u kojoj svako ima svoju šansu. Ja se donekle slažem sa putem kojim smo krenuli, mislim da mladima treba dati šansu, ali se ne slažem s tim što Svetsko prvenstvo u Brazilu, gde je stadion Marakana, gde je uz Englesku i Vembli kolevka fudbala, nije primarni cilj, ne mogu to da opravdam. Hrvati su krenuli ambiciozno, njima je stalo, a nama nije primarni cilji, i tu je ta razlika gde se izgubilo tih šest bodova razlike", rekao je Stevanović za B92.

Kompletan razgovor pričitajte u našoj rubrici Intervjui.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.