Padavine oterale Real u Marakeš

Izvor: B92, 14.Dec.2014, 19:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Padavine "oterale" Real u Marakeš

Fudbaleri Real Madrida i meksičkog Krus Asula utakmicu polufinala Svetskog klupskog prvenstva odigraće u Marakešu.

Dve ekipe neće igrati u Rabatu kako je prvobitno planirano, saopštila je Svetska fudbalska federacija (FIFA).

Kako se navodi u saopštenju, utakmica je premeštena iz Rabata u Marakeš zbog obilnih padavina na jugozapadu Maroka i lošeg stanja terena stadiona.

Krus Asul je juče u četvrtfinalu posle produžetaka savladao prvaka Azije Sidnej >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vondererse s 3:1, a utakmica je prema izveštajima više podsećala na vaterpolo utakmicu, nego na fudbal.

FIFA u saopštenju dodaje da će se sve preostale utakmice Svetskog klupskog prvenstva igrati u Marakešu.

Utakmica između Kruz Asula i Real Madrida igraće se u utorak u 20.30, dok se u drugom polufinalu u sredu sastaju prvak Australije Okland Siti i južnoamerički šampion San Lorenco iz Argentine.

Kako izgleda teren u Rabatu pogledajte u posebnoj vesti.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.