Ninković: Još uvek smo u šoku

Izvor: B92, 24.Jun.2010, 19:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ninković: "Još uvek smo u šoku"

Miloš Ninković, reprezentativac Srbije koji je protiv Australije ostavio najbolji utisak, izjavio je da mu je posle neprospavane noći još teže zbog eliminacije.

"Još nam je teže posle neprospavane noći. Još smo u šoku. Nemam šta da kažem", rekao je Ninković.

"Tako igrati, a izgubiti... Sve je lepo krenulo, a ovako smo ispali. Nemam reči. Svi smo razočarani, ali život ide dalje. Pred nama su kvalifikacije za Evropsko prvenstvo", rekao je Ninković >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na stadionu Kruger kraj Nelspruita odakle su Orlovi' krenuli kući.

Opširnije na specijalu posvećenom Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.