Nejmar: Biću spreman za Atletiko

Izvor: B92, 19.Apr.2014, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nejmar: Biću spreman za Atletiko

Napadač Barselone Nejmar uveren je da će ipak igrati do kraja ove sezone i da će biti spreman za meč poslednjeg kola Primere sa madridskim Atletikom.

Brazilski fudbaler je zadobio kontuziju leve noge u finalu Kupa kralja sa Realom, u kojem je 'kraljevski klub' došao do trofeja trijumfom sa 2:1, a katalonski klub je objavio da će zbog toga morati da miruje četiri nedelje.

Barselona dočekuje Atletiko 17. maja, a Nejmar je uveren da će se tada naći na terenu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Znao sam da me čeka duga pauza, ali uvek imate taj mali strah, prvo zbog povrede, a potom i zbog Svetskog prvenstva. Ali, za tri nedelje se vraćam na teren i nadam se da ću igrati u poslednjem kolu. Imam mali otok, ali tako je već neko vreme. Do utakmice nisam imao toliki veliki problem, ali posle mi je bilo teško čak i da hodam. Teško mi je što ne mogu ni da igram, ni da treniram. Gledam saigrače kako sve to rade i ja ne mogu ništa da učinim povodom toga. Za igrača je to najgori osećaj“, rekao je Nejmar.

Barselona trenutno drži treće mesto na tabeli Primere sa 78 bodova, sedam manje od vodećeg Atletika, koji ima i utakmicu više. Barselona narednu utakmicu igra u nedelju, kada dočekuje Atletiko od 21 čas.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nejmar: Vraćam se za meč protiv Atletika

Izvor: Akter, 19.Apr.2014

Napadač Barselone Nejmar rekao je da će biti spreman za meč poslednjeg kola španske Primere, u kojem Katalonci dočekuju trenutnog lidera Atletiko iz Madrida

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.