Izvor: Sportske.net, 05.Sep.2013, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ministar sporta primio sestre Moldovan

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić primio je danas kajakašice Nikolinu i Oliveru Moldovan, koje su osvojile bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Duizburgu, i čestitao im na uspehu.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Prve čestitke ministra Udovičića! Primio sestre Moldovan! (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 05.Sep.2013

Srpske kajakašice osvojile su bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Duizburgu, novi ministar omladine i sporta Vanja Udovičić prvi čestitao

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.