Karte za SP od 15 do 990 dolara

Izvor: B92, 20.Jul.2013, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karte za SP od 15 do 990 dolara

Cene ulaznica za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine kretaće se od 15 do 990 dolara, saopštila je Međunarodna fudbalska federacija (FIFA).

Najjeftinije ulaznice moći će da nabave brazilski studenti, stariji od 60 godina i korisnici socijalnog programa.

Ulaznice za grupnu fazu takmičenja za strane navijače kreću se od 90 do 175 dolara u zavisnosti od mesta na tribanama.

Cene ulaznica >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za otvaranje šampionata idu od 220 do 495 dolara, a oni koji budu želeli da 13. jula uživo na Marakani gledaju finale moraće da izdvoje od 440 do 990 dolara.

"Ove cene su izuzetno konkurentne, postoji veliki izbor i nadam se da je FIFA imala razumevanje kada su cene ulaznica u pitanju", rekao je direktor marketinga FIFA Tijeri Vejl.

Ulaznice će biti puštene u prodaju 20. avgusta preko sajta FIFA.com i prodavaće se do 10. oktobra, dok će druga faza prodaje početi 8. decembra kada bude bio poznat raspored utakmica.

Svetsko prvenstvo u fudbalu biće održano od 12. juna do 13. jula 2014. godine u Brazilu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Karte za SP od 15 do 990 dolara

Izvor: B92, 20.Jul.2013

Cene ulaznica za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine kretaće se od 15 do 990 dolara, saopštila je Međunarodna fudbalska federacija (FIFA)...Najjeftinije ulaznice moći će da nabave brazilski studenti, stariji od 60 godina i korisnici socijalnog programa...Ulaznice za grupnu fazu takmičenja...

Nastavak na B92...

Na Mundijal za 15 dolara

Izvor: Mondo, 20.Jul.2013

Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) odredila je cene ulaznica za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine..

Nastavak na Mondo...

Cijene ulaznica za SP u Brazilu od 15 do 990 dolara

Izvor: Nezavisne Novine, 20.Jul.2013

Cijene ulaznica za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine kretaće se od 15 do 990 dolara, saopštila je Međunarodna fudbalska federacija (FIFA).

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.