
Izvor: RTS, 17.Okt.2019, 12:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ivančić saopštio spisak za kvalifikacije za SP
Selektor futsal reprezentacije Srbije Goran Ivančić saopštio je spisak igrača za pripreme i predstojeći kvalifikacioni turnir za Svetsko prvenstvo u Litvaniji 2020.
Srpski futsaleri prvi meč odigraće protiv Švajcarske 23. oktobra, dan kasnije očekuje ih duel sa Belgijom, dok će poslednjeg dana turnira igrati sa domaćinom Francuskom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Na spisku za kvalifikacioni turnir, koji je na programu do 23. do 26. oktobra u Francuskoj, nalaze se:
Golmani: Nemanja Momčilović (Mostar, BiH), Jakov Vulić (Nova Pazova);
Igrači: Ninoslav Aleksić (Novi Pazar), Veroljub Vukadinović (Novi Pazar), Strahinja Petrov (Crvena zvezda), Denis Ramić (Kalča), Marko Radovanović (Slavija Prag, Češka), Miloš Simić (Haladaš, Mađarska), Stefan Rakić (Imperijal Vet, Rumunija), Dragan Tomić (Hale Goik, Belgija), Marko Pršić (Imperijal Vet, Rumunija), Jovan Lazarević (Mostar, BiH), Vladan Vesić (Mostar, BiH) i Milan Mutavdžić (Novi Pazar).
Dve prvoplasirane selekcije plasiraće se u elitnu rundu kvalifikacija, koja će se igrati krajem januara i početkom februara naredne godine.
Selekcija će se okupiti u subotu, 19.oktobra u Beogradu, gde će trenirati tri dana, a u utorak 22.oktobra putuje za Pariz.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo