Izvor: Vesti-online.com, 04.Okt.2018, 10:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Horor povreda Bojane Milenković (VIDEO)
Srpska odbojkašica Bojana Milenković doživela je tešku povredu kolena na meču sa Portorikom i za nju je Svetsko prvenstvo završeno.
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije zabeležila je i petu ubedljivu pobedu na Svetskom prvenstvu u Japanu, pošto je danas u 5. kolu D grupe savladala Portoriko sa 3:0.
Međutim, trijumf >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Srpkinja je pao u drugi plan zbog povrede kolena Bojane Milenković.
Onaje prilikom jednog napada loše doskočila, "propalo" joj je koleno... Njeni jauci odjeknuli su dvoranom i odmah je bilo jasno da se radi o izuzetno ozbiljnoj povredi.
Po svemu sudeći, za nju je ovo prvenstvo nažalost završeno.
Stavična povreda srpske odbojkašice pic.twitter.com/DXQP5w8thS— Drustvene mreze (@drustvenidrug) October 4, 2018
Fantastic: Despite having just lost the match, all players from Puerto Rico@FedPURVoli went to the opposite bench to comfort Serbia'@ossrb #19 Bojana Milenkovic who left the game with an injury. This is #volleyball too#FIVBWomensWCH #volleyballWCHs pic.twitter.com/Px1TTFdcDP— Volleyball World (@FIVBVolleyball) 04. октобар 2018.
Nastavak na Vesti-online.com...











