Hodžić 73. u individualu mladih na SP

Izvor: SandzakPress.net, 27.Jan.2020, 17:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Reprezentativac Srbije u biatlonu Omar Hodžić zauzeo je danas 73. mjesto u individualnoj trci mladih na 12,5 kilometara na Svetskom prvenstvu u švajcarskom Lencerhajdeu. Eman Muhović i Said Hodžić završili su na 98, odnosno poslednjem, 100. mjestu. Zlatnu medalju osvojio je Norvežanin Martin Nevland, srebro je pripalo Damijanu Leveu iz Francuske, a bronza njegovom sunarodniku Eriku Perou. Od ukupno 105 mladih biatlonaca, >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << petorica nisu stigla do cilja. U individualu 100 mladih biatlonki na 10 kilometara na Svetskom prvenstvu u Lencerhajdeu nastupila je Berina Sinanović, koja sa još tri takmičarke nije završila trku. Najsjajnije odličje zaslužila je Lea Majer iz Švajcarske, do srebra je stigla Italijanka Rebeka Pasler, dok je bronzu osvojila reprezentativka Austrije Ana Gandler.

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.