Izvor: B92, 18.Nov.2011, 19:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Farska Ostrva traže promenu termina
Reprezentacije Farskih Ostrva i Austrije objavile su da žele da utakmicu kvalifikacija za Mundijal u Brazilu 2014. godine odigraju pre Evropskog prvenstva 2012.
Farska Ostrva, prema rasporedu, Austriju treba da dočekaju u martu 2013. godine, ali Fudbalski savez Farskih Ostvra želi da pomeri meč jer bi se ta utakmica igrala posle petomesečne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pauze u nacionalnom prvenstvu Farana u kome igra većina reprezentativaca.
O zahtevu Farskih Ostrva i Austrije treba da odluči Medđnarodna fudbalska federacija. Kvalifikacije za SP 2014. po rasporedu treba da počnu septembru 2012. godine.
Farska Ostrva i Austrija su u kvalifikacionoj Grupi C, zajedno sa Nemačkom, Švedskom, Republikom Irskom i Kazahstanom.
Pogledaj vesti o: Fudbal







