Čačić: Modrić će sigurno igrati

Izvor: N1 televizija, 12.Nov.2016, 03:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čačić: Modrić će sigurno igrati

Selektor reprezentacije Hrvatske Ante Čačić otkrio da će najbolji igrač "Vatrenih" Luka Modrić ipak igrati u derbiju Grupe I kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. protiv Islanda, ali se još ne zna da li će početi meč.

- Luka je na putu povratka u formu. Videćemo posle treninga kakvo je njegovo stanje i odlučiti. U konkurenciji je za sastav, sigurno će igrati - rekao je Čačić.

Hrvatska u četvrtom kolu dočekuje Island, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << sa kojim je na deobi prvog mesta u grupi, a Čačić naglašava da ekipa ide na pobedu.

- Nikada ne idem na bod, uvek tražim pobedu. Mi uvek tražimo pobedu, ali igramo protiv reprezentacije koja ima kontinuitet, bili su vrlo dobri na Euru, imaju sedam bodova u kvalifikacijama. Imaju visoki moral, dobri su u prekidima... Ali, ako ćemo biti pravi, ako će nam lopta biti brza, onda očekujem i dobar rezultat, a bio bih zadovoljan pobedom.

Hrvatska i Island igraju od 18 časova, uz direktan prenos na Sport klubu 1.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.