Bez Blanke Vlašić na SP?

Izvor: B92, 17.Avg.2011, 17:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez Blanke Vlašić na SP?

Svetska šampionka u skoku u vis Blanka Vlašić mogla bi da propusti predstojeći planetarni šampionat u južnokorejskom Daegu.

Učešće Vlašićeve pod znakom pitanja je zbog povrede leve noge, inače njene odrazne.

Vlašićeva je u subotu bila na vanrednim pregledima u Splitu, posle kojih je urađen pregled magnetnom rezonancom, a kojim je utvrđena povreda.

Definitivnu odluka o učešću na Svetskom prvenstvu hrvatska atletičarka doneće u petak, kada će je i saopštiti medijima.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.