Benteke neće da bude džoker

Izvor: Sportske.net, 23.Jul.2017, 15:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Benteke neće da bude "džoker"

Poučen lošim iskustvom u Liverpulu od kako je Klop preuzeo kormilo, robusni belgijski napadač ne želi da rizikuje i da ode u veći klub da "greje čamovinu".

Engleski mediji pišu da se menadžer Čelsija Antonio Konte posle neuspeha da dovede Ljorentea, koji je bio njegova prva opcija za 'back up' napadača, okrenuo ka Kristijanu Bentekeu, ali i da tu nije ništa bolje prošao.

Benteke je svestan da bi u Čelsiju imao neuporedivo manju minutažu nego u Kristal Palasu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i odbacio je mogućnost da se preseli na 'Stamford Bridž'.

Snažni belgijski napadač smatra da je u godinama (26) koje nisu za ulogu "džokera".

Osim toga, sledeće godine je Mondijal u Rusiji, a epizopdna uloga u bilo kom velikom klubu bi mu umanjila šanse da se nađe na spisku putnika za planetarnu smortu najboljih.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.