Balak (ni)je slomio nogu

Izvor: Glas javnosti, 17.Maj.2010, 07:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Balak (ni)je slomio nogu

Fudbaler Čelsija i kapiten Nemačke Mihael Balak više je nego zabrinut zbog povrede zgloba desne noge koju je doživeo nakon starta Kevina Prinsa Boatenga u finalu FA kupa protiv Portsmuta (1:0). Nemac je u 44. minutu morao da izađe iz igre, napuštajući "Vembli" sa specijalnom zaštitom na nozi. Prvo skeniranje na stadionu pokazalo je da nije reč o prelomu.

- Mi ne mislimo da je reč o težoj povredi. Utvrđeno je da nema dislokacije, pa se nadamo da će biti spreman za Svetsko >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << prvenstvo- izjavio je trener "plavaca" Karlo Anćeloti.

I iz medicinske službe Čelsija potvrđeno je da se nadaju da povreda Balaka nije toliko ozbiljna da bi ga odvojila od Mundijala.

Selektora "pancera", Joakima Leva, vest o povredi zatekla je na Siciliji, gde se Nemačka priprema za Južnu Afriku.

- Znamo da nije ništa slomljeno, ali moramo da sačekamo sve rezultate. On je veoma važan igrač za nas, a njegovo iskustvo nam je neophodno - rekao je Lev.

Nemačka prvu utakmicu na Mundijalu igra sa Australijom 13. juna, a pet dana kasnije sastaće se sa Srbijom u Port Elizabetu.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.