Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Nov.2017, 13:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Australija se plasirala na SP

Reprezentacija Australije plasirala se danas na Svetsko prvenstvo u fudbalu, pošto je u baražu eliminisala Honduras.

Australija je posle 0:0 u prvoj utakmici u Hondurasu, u revanšu u Sidneju pobedila sa 3:1.

Junak je bio Mile Jedinak, strelac sva tri gola.

On je doneo prednost svom timu u 54. minutu, a potom je i postigao dva pogotka iz penala, u 72. i 85.

Honduras je ublažio >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << poraz u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena golom Majnora Figeroe.

Australija je pretposlednja država koja se plasirala na Mundijal koji će se sledeće godine održati u Rusiji.

Poslednji učesnik biće poznat sutra, kada će se u Limi sastati Peru i Novi Zeland. Prva utakmica završena je bez golova.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.