Izvor: OkRadio.rs, 01.Jan.2013, 17:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fergi: Ovo sa Rendžersom je sramota
Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson rekao je da je situacija u kojoj se trenutno nalazi Rendžers velika sramota za škotski fudbal.
Rendžers je prošlog leta izbačen u četvrti rang škotskog fudbala, Treću diviziju, zbog finansijskih problema u najtrofejnijem klubu Škotske, koji su doveli do njegove likvidacije.
“To što se desilo tako velikom klubu je sramota. To je prava katastrofa”, rekao je Ferguson.
Ferguson je pohvalio menadžera Alija Mekojsta, koji se prihvatio posla u najturbulentnijem period u istoriji kluba.
“Posao koji je Ali odradio je fantastičan. Nije mogao da se nađe na većem ispitu kao menadžer Rendžersa od...
Pogledaj vesti o: Fudbal
Fergi odmara "Đavole"
Izvor: Sportske.net, 02.Jan.2013, 12:29
Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson potvrdio je da će da odmori igrače za treću rundu FA kupa sa Vest Hemom, narednog vikenda.







