Izvor: Press, 31.Avg.2014, 00:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ðoković: Podižem nivo igre
"Odigrao sam dominantno prva tri kola. Osećam da polako podižem nivo igre. Intenzitet je tu, oštrina u udarcima, preciznost u servisu i riternu. Nije bilo lako, iako rezultat pokazuje drugačije. Sem je igrač koji se mnogo oslanja na servis, ali uspeo sam da ga neutrališem i uđem u razmenu udarca", rekao je Ðoković.
Njegov protivnik u sledećem kolu biće pobednik duela Džon Izner (SAD) - Filip Kolšrajber (Nemačka).
"Ovo je osmina finala gren slema, nema više lakih mečeva. Ne mogu da očekujem da ću pobeđivati kao do sada, ali trudiću se da probam da meč rešim što pre", rekao je Ðoković.
Đoković dočekao Kolšrajbera u osmini finala US opena: Dominiram, trudiću se da pobedim što pre
Izvor: MozzartSport.com, 31.Avg.2014
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je posle pobede nad Semom Kverijem u šesnaestini finala US Opena da je zadovoljan, jer postepeno podiže nivo igre...„Odigrao sam dominantno prva tri kola. Osećam da polako podižem nivo igre. Intenzitet je tu, oštrina u udarcima, preciznost u servisu...







