Zvezda vratila deo duga

Izvor: S media, 24.Jun.2009, 21:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda vratila deo duga

Rukometni klub Crvena zvezda uplatio je prvu ratu od 7.000 evra Evropskoj rukometnoj federacji i tako obezbedio učešće u Kupu EHF-a.

Kako se navodi u saopštenju kluba, prethodna uprava nije izmirila dug od 17.068 evra za troškove Lige šampiona iz sezone 2006/2007. i 2008/2009, čime je dovela u pitanje igranje ekipe u Kupu EHF-a za sledeću sezonu.

EHF je dao rok Crvenoj zvezdi da do danas uplati prvu ratu....

Vest u celini možete pročitati na sajtu Beta

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.