Zvezda u Slovačkoj na Kupu šampiona

Izvor: B92, 24.Maj.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda u Slovačkoj na Kupu šampiona



Atletičari Crvene zvezde putuju u petak u Slovačku na Kup evropskih šampiona, gde će se 27. maja takmičiti protiv predstavnika pet ekipa u muškoj i sedam u ženskoj konkurenciji, najavio je generalni sekretar kluba Nikola Penić. U muškoj konkurenciji pored "crveno-belih" su klubovi iz Češke, Danske, Francuske, Izraela i Holandije, a u ženskoj iz Bosne i Hercegovine, Francuske, Irske, Izraela, Holandije, Švajcarske i Slovačke.

"Na takmičenju u Slovačkoj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << predstavljaće nas 52 seniora i seniorke i nadamo se dobrim vestima. Prvi put ove godine Kup šampiona održava se u jednom danu, biće veoma naporno, ali smo se dobro pripremili. Potencijal naše ekipe nije sporan, a imamo i pojačanje atletičara iz nekoliko klubova u disciplinama u kojima nemamo predstavnike", naveo je Penić na konferenciji za novinare u "Sport kafeu".

Odlazak "crveno-belih" na ovo prestižno takmičenje u Slovačku pomogli su atletski savezi Srbije i Beograda.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.