Zvezda sigurna na Banovom brdu

Izvor: Beta, 15.Feb.2020, 17:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u gostima ekipu Čukaričkog sa 2:0, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.Zvezda je prvu pobedu u prolećnom delu šampionata, na debiju Dejana Stankovića, obezbedila praktično na samom početku meča golovima Veljka Nikolića u petom i Njegoša Petrovića u 14. minutu.Crveno-beli su imali šansu za još ubedljiviji trijumf na Banovom brdu, ali El Fardu Ben nije iskoristio jedanaesterac u finišu prvog poluvremena. Zvezda je upisala 19. pobedu u šampionatu i prva je na tabeli sa 85 bodova, dok je Čukarički četvrti sa 40 osvojenih bodova.Fudbaleri Zvezde u narednom kolu dočekuju Vojvodinu, a Čukarički ide u goste Radničkom iz Niša.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda