Izvor: Sportske.net, 23.Jun.2016, 10:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda ima 'plan B' ako Radonjić ode u Španiju (video)
Košarkaški klub Crvena zvezda Telekom mogao bi da ostane bez trenera pošto je za usluge Dejana Radonjića zainteresovana španska Laboral Kuća. U slučaju da Radonjić ode, Zvezda bi aktivirala "plan B".
Španski mediji su u sredu lansirali priču da je trener Crvene zvezde Telekom Dejan Radonjić otpočeo pregovore sa Laboral Kućom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i da su u Vitoriji crnogorskog stručnjaka označili kao prvu opciju za naslednika Velimira Perasovića.
Hrvatski trener dogovorio je saradnju sa Anadaolu Efesom pa su u Vitoriji krenuli sa traženjem novog šefa struke, a izbor je pao na Dejana Radonjića koji je dobio prednost u odnosu na Fotisa Kacikarisa.
Španski "AS" preneo je da je Dejan Radonjić već razgovarao sa čelnicima Laboral Kuće, a izgleda da ni u Zvezdi ne sede skrštenih ruku i da imaju "plan B".
Šampion Srbije nije imao nameru da menja trenera ovog leta ali će u slučaju da Dejan Radonjić napusti crveno-bele njegovo mesto popuniti bivši košarkaš Crvene zvezde i nekadašnji reprezentativac Jugoslavije Saša Obradović!
Proslavljeni reprezentativac nedavno je okončao saradnju sa berlinskom Albom koju je sa klupe predvodio četiri godine i doneo joj tri trofeja u nemačkom Kupu.
Saša Obradović je u sezoni 2014/2015 imenovan za najboljeg trenera u Bundesligi i već je imao iskustvo vođenja ekipe u Evroligi, što je za Crvenu zvezdu Telekom od presudnog značaja.
Navijači Crvene zvezde Telekom sigurno pamte da je početkom prethodne godine Saša Obradović zaplakao dirnut ovacijama koje je dobio od "Delija" što nedvosmisleno govori o emocijama koje ima prema bivšem klubu.



