Izvor: B92, 22.Sep.2009, 19:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda bez žalbe
FK Crvena zvezda saopštio je da se neće žaliti na odluku Zajednice superligaša Srbije da beogradsku ekipu kazni utakmicom igranja pred praznim tribinama.
"Crvena zveda se na odluku neće žaliti. Ujedno očekujemo što bržu odluku disciplinskog organa i nadamo se da ona neće biti drakonska, jer Crvena zveda je ubedljivo najgledaniji klub u aktuelnoj sezoni, a povratak gledalaca na stadion svakako je cilj svih fudbalskih radnika Srbije", navodi se na sajtu Zvezde. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Zvezda je kažnjena zbog ponašanja njenih navijača u subotnjoj prvenstvenoj pobedi nad Smederevom od 3:0. Navijači crveno-belih tada su izazvali dva prekida, prvi korišćenjem pirotehnike, a drugi upadom na teren i sukobom sa službenim licima.
Istom merom kažnjen je i domaćin susreta, fudbalski klub Smederevo.












