Zvezda bez Plavšića protiv Radnika

Izvor: Mondo, 20.Avg.2016, 10:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda bez Plavšića protiv Radnika

Fudbaler crveno-belih u lančanom sudaru "zaradio" kragnu, pa će propustiti duel 6. kola Superlige u nedelju

Foto: MN Press

Trojica igrača Crvene zvezde Srđan Plavšić, Marko Poletanović i Petar Orlandić imali su sudar u petak u Beogradu, ali su, na sreću prošli bez težih povreda.

Oni su posle treninga krenuli u Novi Sad, ali su na mostu Gazela učestvovali u lančanom sudaru sa još tri automobila.

Fudbaleri Crvene zvezde posle saobraćajne >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << nesreće primljeni su u Urgentni centar.

Poletanović i Orlandić prošli su bez ogrebotine, dok je Srđan Plavšić, koji je i upravljao automobilom, dobio kragnu koji će morati da nosi neko vreme, zbog manjeg problema u predelu vrata, prenosi "Sportski žurnal".

On će zbog toga pripustiti meč 6. kola Superlige u nedelju, u kojem Crvena zvezda dočekuje Radnik od 19 časova.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.