Izvor: B92, 10.Apr.2014, 15:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda " Voša, druga runda
Odbojkaši Crvene zvezde i Vojvodine igraju u četvrtak uveče od 18 časova drugi meč finalne serije Viener štetiše lige.
Crveno-beli su bili ubedljivi u prvom duelu u Šumicama sa 3:0, a i drugi meč igra se u Beogradu.
Prvi meč je obeležio kapiten Zvezde Dušan Petković koji je servisima donosio svom timu poene u seriji, pa će prijem Vojvodine biti ključ i u narednom duelu.
"U prvom meču nismo pokazali borbenost, koja nas je krasila u polufinalu. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << No, još imamo prilike da to popravimo. Pokazali smo da možemo da se vratimo, da smo spremni za duge mečeve i očekujem da uzvratimo isto kao što smo uzvratili posle početnog poraza u polufinalu. Verujem da smo se malo osvežili i da ćemo pružiti mnogo jači otpor u drugom susretu. Probaćemo da napravimo brejk, a posle ćemo da vidimo šta možemo da uradimo u Novom Sadu uz podršku publike", rekao je korektor Vojvodine Dražen Luburić
Sledeće utakmice igraće se u Novom Sadu, treća 13. aprila, a eventualna četvrta 17. Ukoliko bude 2-2 u pobedama, majstorica će se igrati u Beogradu 19. aprila.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda






